Informacje o produkcie

Szyba do kasku HJC XD-15 RST Antifog Blue, Niebieska - i40

Cena producenta: 349,00zł

Cena:
299,00zł

  • Producent: HJC
  • Model:
    30091505
  • Ilość

Opis produktu

Szyba antifog, lustrzanka XD-15 do kasków i40 firmy HJC - Niebieska

Wizjer pasuje do następujących modeli kasków HJC:
  • i40
Będzie pasować między innymi do malowań i40: Remi, Unova, Wirox, Camet, Metal Black, N. Grey, Pearl White, Semi Flat Black, Titanium, Semi Flat White, Czarny Półmatowy, Biały Półmatowy, Czarny Połysk, Biały Połysk, Tytanowy Półmatowy, Szary Połysk

Kolor: Blue, Niebieski

Szyby lustrzane - dodatkowe wskazania:
Nie poleca się czyszczenia szyb lustrzanych przy pomocy jakichkolwiek środków chemicznych.
Może to być przyczyną reakcji pomiędzy szybą a środkiem chemicznym, co doprowadzi do zamglenia i zniekształcenia wizji, a także zdegradowania lustrzanej powierzchni. 
Zaleca się stosowanie ciepłej wody i tkaninowej szmatki, jak najszybciej po zabrudzeniu szybki. Jeśli zanieczyszczenia pozostaną na szybce przez dłuższy czas, zaleca się dokładne, delikatne czyszczenie, kilkukrotnie dokładając ciepłej wody. Zbyt mocne szorowanie zanieczyszczonej powierzchni może doprowadzić do zdarcia nawierzchni szybki. Taki sam efekt może powstać przy stosowaniu niskiej jakości, sztywnej szmatki. Z uwagi na użytą technologię nakładania powłoki lustrzanej, jej trwałość w ekstremalnych warunkach podczas jazdy na motocyklu, jest zdecydowanie mniejsza od szyb barwionych w masie, czyli bezbarwnej lub przyciemnianych bez warstwy lustrzanej.


Tagi: i 40, i-40

Szyba do kasku HJC XD14 RST Antifog Blue, Niebieska V90 30081405

Szyba do kasku HJC XD15 RST Antifog Blue, Niebieska i40 30091505

Motobaza
Producenci
Kategorie