Informacje o produkcie

Olej Castrol Fork Oil 15W 500ml

Cena producenta: 27,00zł

Cena:
23,00zł

  • Producent: Castrol
  • Model:
    FORK_CASTROL_15W
  • EAN
    4008177324505
  • Ilość

Opis produktu

Castrol Fork Oil jest zawansowanym technicznie mineralnym olejem do amortyzatorów motocyklowych, zapewniającym optymalną siłę tłumienia zarówno w motocyklach szosowych jak i terenowych. Głęboko rafinowana baza olejowa o naturalnie wysokim wskaźniku lepkości zapewnia doskonałą charakterystykę tłumienia w szerokim zakresie temperatur.

Castrol Fork Oil cechuje się dobrym wydzielaniem powietrza i brakiem utraty charakterystyki tłumienia nawet w warunkach wyścigów motocyklowych. Zarówno przy niskich jak i wysokich prędkościach występuje w zawieszeniu minimalne tarcie początkowe.

Oleje serii Castrol Fork Oil reprezentują nowy standard wśród mineralnych olejów do zawieszeń motocyklowych I mogą być stosowane we wszystkich jednośladach wyczynowych i szosowych. Mieszając ze sobą płyny o różnej lepkości można uzyskać płyn o optymalnej dla danego zawieszenia charakterystyce.

Zalety i Korzyści: zapewnia właściwą charakterystykę tłumienia w wysokich jak i niskich temperaturach; szybko wydziela powietrze zapobiegając zanikowi tłumienia; zabezpiecza przed zużyciem elementy zawieszenia; minimalizuje tarce początkowe umożliwiając płynne tłumienie; zabezpiecza przed korozją. Zalecany do stosowania w układach zawieszenia motocykli tak szosowych jak i terenowych.

Lepkość SAE: 15W

Pojemność: 500 ml

Olej Castrol Fork Oil 15W 500ml FORK_CASTROL_15W

Olej Castrol Fork Oil 15W 500ml FORK_CASTROL_15W

Olej Castrol Fork Oil 15W 500ml FORK_CASTROL_15W

Olej Castrol Fork Oil 15W 500ml FORK_CASTROL_15W

Motobaza
Producenci
Kategorie